AKSESUARLAR

Aksesuar fiyatlandırmaları hakkında bilgi

Bayimizden alacağınız fiyatlara, aksi belirtilmediği sürece KDV dahil, ÖTV ve işçilik bedeli hariçtir. Araç satın alımları beraberinde alınan ilave aksesuarlar, ilgili aracın tabi olduğu ÖTV dilimdeki vergi oranına tabidir. İşçilik gerektiren ürünlerin bedeline işçilik fiyatı eklenecektir.


Honda Orijinal Aksesuarları


Honda mühendisleri tarafından sizlerin tercihlerine mükemmel uyumu sağlayabilmesi için dizayn edilen ve geniş bir yelpazede sunulan orjinal Honda aksesuarları ile aracınızı hem kişileştirebilir hem de güvenliğiniz için en uygun seçimi yapmış olursunuz. 

Neden Orijinal Honda Aksesuarları?

1. Honda için Honda tarafından üretildi.
Orijinal olarak adlandırılıyorlar, çünkü gerçekler. Bu, orijinal aksesuarlarımızın aracınızın yüksek kalite standartlarına mükemmel uyum sağladığı anlamına gelir. Honda aksesuarları araçla birlikte tasarlanır. Aksesuarlar aracın genel konseptinin bir parçasıdır ve kolayca monte edilebilirler. Montajın kusursuz olduğunu teyit etmek üzere, farklı yol tiplerinde monte edildiği araçla birlikte sürüş testlerinden geçer. Ayrıca tasarım, güvenilirlik, montaj, uyum ve boya konusunda kapsamlı kalite testlerine tabi tutulurlar.
Orjinal olmayan aksesuar tercihinizde karşılaşabileceğiniz sorunlardan bazıları:

• Uyumsuz malzemelerden kaynaklanan, çizikler veya aşınma gibi yüzey hasarları
• Gövde üzerinde açılacak matkap delikleri veya göze hoş görünmeyen birleşim noktalarındaki boşluklar 
• Açılmış aksesuar deliklerinin etrafında paslanma
• Farklı boya kalitesinden kaynaklanan uyumsuz boya ya da renk


2. Güvenlik

Honda orijinal aksesuarları Honda araçları ile aynı deneyim ve gelişmiş teknolojiyi paylaşır. Honda araçlarında olduğu gibi, orijinal aksesuarlar da zorlu Honda Mühendislik Standardı testlerinden geçmek zorundadır.

Honda güvenlik standartları rakipsizdir. Aksesuarlarımız araçla birlikte geliştirilmiş olup, araç üzerinde test edilerek siz ve sevdiklerinizin güvenligi en üst seviyeye çıkartılmıştır.

3. Dayanıklılık
Aksesuar araçla birlikte yaşlanacaksa, onunla birlikte tasarlanmalı, uyumlu malzemelerden imal edilmeli ve aynı standartlarda test edilmelidir. Orijinal aksesuarlarımız da bunu garanti etmektedir. Honda Orjinal Aksesuarları, 1 yıl Garanti kapsamında olup, size güvence sunmaktadır. Aksesuarlar araçlar üzerinde, dayanıklılık sürüşü, mukavemet, aşınma, yüksek sıcaklık ve nem testi gibi bir dizi teste tabi tutularak, onaylanmaktadır.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |