MEDYA

Dijital Dünya Honda İle Aralanıyor

Honda Civic Sedan, Pioneer multimedya sistemi ile haritalardan podcasta, takvimden bluetooth’a kadar pek çok özelliği bir arada sunuyor. Ücretsiz AppRadio uygulaması ile iPhone ve Android telefonlarla entegre çalışan sistem, sürüş keyfinizi internetle zenginleştiriyor.

Sınıfının lideri olan Honda Civic Sedan, Pioneer multimedya çözümleri ile kullanıcılara daha fazla konfor sunuyor. 15 Nisan’dan itibaren satılacak olan Civic Sedan Elegance Smart navigasyondan bluetootha, takvimden podcast uygulamalarına kadar pek çok uygulamanın tek yerden kontrol edilmesine olanak tanıyor. iPhone ve Android telefonlarla AppRadio uygulaması ile bağlanan sistem sayesinde Youtube, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlara doğrudan bağlanırken internet tarayıcısı sayesinde web’de gezinmeye olanak tanıyor. 7 inçlik kapasitif dokunmatik ekrana sahip, yenilikçi bir araç ses sistemi olarak öne çıkan Pioneer multimedya sistemi, iPhone ve Android telefonlara uyumlu AppRadio yazılımı sayesinde, akıllı telefon uygulamalarının da kullanılmasına imkân veriyor. Geniş, tam renkli dokunmatik ekran üzerinde akıllı telefonlardaki içeriklerin rahatça görülebilmesi, dokunulabilmesi ve kontrol edilmesine olanak sağlıyor. IOS5 işletime sahip iPhone 4 / 4S / 5 ve MHL veya HDMI girişe sahip Android 2.3 versiyonları ile uyumlu olan SPH-DA 100’ü, en güncel harita, gelen çağrıyı cevaplama ve müzik keyfi ve video eğlencesinin yanı sıra, Gelişmiş Uygulama Modu ile diğer birçok uyumlu uygulamalarla kullanmak mümkün.

Kaynak: Otombilden Dergisi / 15-30 Nisan 2013 / Sayı:154

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |