MEDYA

Lokomotif Hizmet - Günışığı Sigorta

Günışığı Sigorta Aracılık Hizmetleri Sigorta Müdürü İrem Akhan, sorularımızı yanıtlayarak faaliyetleri ve sektör hakkında bilgiler veriyor.

Ayışığı Otomotiv A.Ş. ile 1997 yılında paralel kurulan acenteliğimiz Günışığı Sigorta Aracılık Hizmetleri, dönemin ve şimdinin en büyük ve güçlü sigorta şirketleri ile acentelik anlaşmaları imzalamış, geçen yıllar içerisinde onların değerli iş ve çözüm ortakları olmuştur. Bu süreçte başarıları ile kendi kulvarında üst sıralarda yer almıştır. Sektörünün en büyük ve en güçlü şirketlerinin aracılığını yapan Günışığı Sigorta, Bağlı olduğu grubun diğer kurumlarından da aldığı güç ve referans ile müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Sigorta sektörünün temel çıkış noktasını oluşturan ve aynı zamanda lokomotif branşı (Oto Kaza) her otomotiv bayiliği içerisinde faaliyet gösteren acentelikte olduğu gibi bizler içinde belirleyici ve yola çıkışımızda arkamıza aldığımız en büyük ve önemli güç unsuru olmuştur diyen Akhan, zamanla ürün çeşitliliği ve yaratılan referanslar ile her bir sigorta uzmanının diğer sigorta ürünleri konusunda da tecrübe sahibi olup, çapraz satış yöntemleri ile müşterilerinin diğer sigorta ürünleri ihtiyaçlarını sorgular ve karşılar hale geldiğinin altını çiziyor. Aynı adreste birden fazla sigorta şirketinin hizmet ve teminat farklarını müşterilere sunmanın kazandırdığı rekabet avantajı ile doğru ürünün belirlenmesi ve müşterilerin daha fazla araştırma yapmasına gerek kalmadan satın alma kararını vermesinde önemli rol oynadıklarını söylüyor.

Risk analizi ve danışmanlığı
"Günışığı Sigorta, arkasında bulunan sektör lideri sigorta şirketleri ve ait olduğu grubun kıymetli referansları nedeni ile sadece oto kaza branşı üzerinde uzmanlaşmamış, sektörel sigorta ürünlerinden, bireysel ürünlere kadar birçok branşta uzmanlığını genişleterek müşterilerine geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği oluşturmuştur. Müşterilerimizin sadece ihtiyaç duyabileceği riskleri değil aynı zamanda mesleğimizin bir gerekliliği olarak yaptığımız risk danışmanlığı ile farkında olmadığı risklerini de kapsayan, sektörde sigorta şirketleri tarafından teminat verilen tüm sigorta ürünleri, ürün gamımız içerisinde yer almaktadır. Tüketicilerde sigorta bilinci araçlarının trafik ve kasko sigortaları ile başlarken devamında Zorunlu Deprem Sigortası, Konut Sigortası, Sağlık Sigortası, Ferdi Kaza gibi bireysel ihtiyaçlar ile müşterimizin meslek grubuna göre mesleki sorumluluk sigortaları ardından işyerleri ve sektörlerine göre diğer risklerinin tümünü kapsayacak çeşitlilikte sunumlar yapılabilmektedir."

Müşteri memnuniyeti en temel unsur
"Günümüzde özellikle hizmet sektöründe müşteri memnuniyeti, müşteri sadakatinin en temel unsurudur. Yaptığımız işin tanımında elle tutulur gözle görülür bir ürün olmadığından, müşterinin risklerini ve ihtiyaçlarını doğru tespitin sonrasında başlayan hasarda destek süreci önem kazanmaktadır. Sigortalılarımızın hasar anında acenteliğimizden aldığı bilgi ve yönlendirmelerle bu süreci sorunsuz geçirmelerini sağlamaya çalışmaktayız."

Kaynak: Kobilife Dergisi / Mayıs 2013

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |