MİSYON

Ayışığı Felsefesi: "Otomotiv endüstrisinin en son teknolojik imkanlarını kullanarak yüksek seviyede müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi sağlamaya kendimizi adamak. Ve bu geçen süreci, kendimiz, çalışma arkadaşlarımız ve de müşterilerimiz için keyifle hatırlanılacak anılara dönüştürmek."

Honda Plaza Ayışığı'nın başarısında, çalışanlarımızın izlediği Ayışığı felsefesi ve müşterilerimizin takdirinin motive edici gücü yer almaktadır. İşimiz ile ilgili her konuda yeni teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olarak verimliliğimizi; kişisel ve mesleki eğitimi bir süreklilik olarak değerlendirerek bilgi birikimi ve deneyimimizi arttırmaktayız.

Gayemiz "En yüksek seviyede hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti" ile kendi konumuzda örnek gösterilen, referans teşkil edilen bir şirket olmaktır. 

Bunu gerçekleştirmek için kendimizi her türlü talep, öneri ve eleştiriye açık tutuyoruz. Ayışığı'nda "Biz" ifadesi şirketimizin bireylerden oluştuğunu, her bireyin başarımızda mutlak bir katkısı olduğunu ve çalışma arkadaşları olarak birbirimize olan güvenimizi anlatır. Biz, şirketimizin başarısını sağlayacak ortak amaçlar için gücümüzü birleştirdik ve bu uğura kendimizi adadık. 

Gerçek mutluluk, uğruna çaba harcamaya değecek amaçlara sahip olmaktır; uğruna kendimizi adayacağımız amaçlar... Bir çoğumuz için otomobil heyecan ve keyif vericidir. Bu keyif otomobili satarken, satın alırken kullanırken heyecanla yaşanmalıdır. Bizler bu keyfi ve heyecanı her süreçte sizlere yaşatmayı ve paylaşmayı arzu ediyoruz.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |