SİZDEN GELENLER

17 Şubat 2015 Faruk TUNÇAY

Ayışığı Honda’ya her geldiğimde mutlu ve huzurlu bir şekilde ayrılmaktayım. Maltepe’de yaşadığım halde Ayışığı’na gelmekteyim. Gerek servis hizmetleri gerekse çözüm konusu gayretleri ve personel gayretleri olarak diger Honda servislerine göre AYIŞIĞI HONDA’nın çok ileri olduğunu bir çok kereler gözlemledim. Takdire şayan hizmetleriniz için teşekkür, takdir ve tebrik ederim. Başarılarınızın artarak devam edecegine olan kanaatim ve güvenim tamdır.

5 Ocak 2015 Suat AKBAY

Aracımı, bayinizden aldım. Bayinizi tercih etmemin sebebi tamamı ile satış temsilciniz Begüm Güzelgün’dür. Alırken sorunsuz şekilde tüm süreci yönetti. Ayrıca, bu hafta 10 bin bakımı için aracımı servisinize gönderdim, yine Begüm Hanım’ın koordinasyonunda, diğer arkadaşlar çok naziktiler ve bir sorun olmadan aracımı teslim ettiler. Bu yazımı teşekkür etmek için yazıyorum. Sevgilerimle, Suat Akbay

25 Kasım 2014 Muharrem İPEK

Ayışığı Hoda Plaza’ya telefonla ulaştığımda gerekli ilgi ve alaka fazlasıyla gösterilmiştir. Konuşmalarım Mehmet Beyle gerçekleşmiştir. Ben 04.08.2014 tarihinde ***** ***** Hondadan aldığım 1.6 Elegance Hondamda, taahhütlerinin hiç biri tutulmadığı (gündüz ledleri, kapı içi nikalajları vb..) aracımda teslim sorunlarının hepsini yaşadım. Ben bundan sonraki tercihlerimi Ayışığı Honda Plaza’da kullanacağımı belirtmek isterim. Hoşgörü ve analayışından dolayı teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılarınızın devanı diliyorum iyi çalışmalar.

13 Temmuz 2014 Halid CEYLAN

Merhaba, araba almaya ilk karar verdiğimde kafamdaki araçlar, hem piyasa araştırmalarım, hem de kendi deneyimlerim sonucu V** G**, H* i**, A** R**, C**** gibi araçlardı. Bir hafta sonu i** test sürüşünden sonra evime doğru yürürken tevafuken Honda Ayışığı Plaza’ya da modelleri incelemek için girmiş oldum. İçeride bizi Mehmet Bey karşıladı. Öncelikle beğendiğim modelle ilgili teknik bilgiler verdikten sonra test sürüşüne çıktık. Gerek sürüş esnasında, gerekse sürüş sonrası hem teknik anlamdaki üst seviye bilgisi, hem de insani ilişkiler olarak davranış ve muhabbeti beni çok etkiledi. Kaybolmuş olduğum araba seçiminde her anlamda bana yol gösterdi. Böylece hem araba hem de insani ilişkiler anlamında etkilendim ve ertesi gün hayran kaldığım Civic HB 1.6 V-tec Sport arabayı satın aldım. Genelde satış öncesi gösterilen ilgi ve alaka maalesef sonradan bir çok firma tarafından gösterilmiyor. Bugün arabamı satın alalı tam 3 ay oldu ve defalarca plazanıza uğradım. Tüm personeliniz ve özelde Mehmet Bey, hep ilk günkü gibi samimi ve güleryüzle karşıladılar. Beni Honda gibi kaliteli bir arabayla tanıştıran Mehmet Bey’e ve güleryüzlü, samimi tüm Ayışığı personellerine can-ı gönülden teşekkürlerimi iletiyorum. Bugünden sonra ne ben Honda’dan vazgeçerim, ne de tüm dost ve tanıdıklarıma Honda’yı -özellikle Ayışığı Plaza’yı- gönül rahatlığıyla tavsiye etmekten geri dururum. Keyifle ve güvenle sürdüğüm Civic arabamdan selamlar :) Teşekkürler!

01 Mayıs 2014 Atakan Fevzi PEHLİVANLAR

Hayatımda ilk arabamı 15 Nisan 2014 tarihinde Honda Ayışığı’ndan aldım. Ben de özel sektörde bir yöneticiyim. Honda Civic yaptığım araştırmalara göre listemin başında yer alan, almak istediğim araçlardan biriydi ancak daha kararımı vermemiştim. İşte böyle bir anda 15 Nisan 2014 günü eşimle akşam vakti sadece gezmek için girdiğimiz showroomda ne şanslıymışız ki Mehmet İlgar Bey ile karşılaştık. Bizi tüm samimiyeti, sevecenliği, güleryüzü, yardımseverliği ile karşıladığı gibi, uzmanlığı ve yetkinliği ile de bizi çok etkiledi. Verdiği teknik bilgiler ile tercihimize etkide bulunduğu gibi finansal açıdan da oldukça makul tekliflerde bulundu. Bu teklifi daha sonra bir çok farklı bayiden duyduğum diğer tekliflerle de karşılaştırdım ve farkı gördüm. Nitekim Ayışığı’ndan aracımızı alarak kalktık. Ama sadece araç almamıştık; bir arkadaş, dost bir kurum ve de samimiyet dolu bir müşteri-çalışan-kurum ilişkisine de sahip olduk. İşte insan faktörünün ne kadar önemli olduğuna hem şahit olduk hem de sevindik. Şu anda aracımdan da oldukça memnunum. Umarım bu memnuniyet her zaman devam edecektir. Herkese gerçekten çok teşekkürler. (Not: Mehmet Bey aracın aksesuarları konusunda da çok destekte bulundu, her telefon açışımızda sabırla destekte bulundu, ona ayrıca tekrar çok teşekkür etmek istiyorum.)

29 Mart 2014 Şenay & Olgun AKSOY

Yaklaşık 14 yaşında olan ve bizi hiç üzmeyen, yolda bırakmayan Honda Civic aracımızı yenilemeye karar verdik. Gönlümüz Honda’da olmakla beraber değişik marka araçların satış ofislerini ziyaret ettik. Yolumuz var olan aracımızı aldığımız Honda Ayışığı’na yoneldi. Daha ilk giriş kapısında görevliler bizi güleryüzle karşıladılar. Sayın Mehmet İlgar Bey’le tanışmamız bize onur verdi. Sıcak yaklaşımı ve ilgisi bize güven verdi. Öğrenmek istediğimiz konularla ilgili cevapları gerçekten çok doyurucu idi. Çay-kahve faslından sonra Mehmet İlgar Bey’e güvenerek eski aracımızı satış için Ayışığı Honda’da bırakarak, 2014 Honda Civic Sedan almaya karar verdik ve aldık. İşlemlerimiz sırasında hiçbir zorlukla karşılaşmadık. Yaşadığımız süre içinde yine bu konuda ihtiyaç duyduğumuzda ilk danışacağımız ve başvuracağımız kişi Sayın Mehmet İlgar Bey olacaktır. Aracımızla tanıştırdığınız için size ve tüm Ayışığı çalışanlarına en derin teşekkürlerimizi sunar, çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar dileriz.

28 Mart 2014 Uzay GÖKERMAN

Sn. Ayışığı, 17 Mart 2014 günü teslim ettiğim ve hem kaporta hem de mekanik anlamda sorunu olan aracımı, dün yenilenmiş ve kusursuz bir hizmetle servisinizden aldım. Özellikle mekanik kısımdaki Erhan Çağlayan’ın yedek parça temini konusunda gösterdiği yakın ilgi ve takip ve hasar bölümündeki Sn. Burak Akınoğlu’nun aracımın yenilenmesine verdiği katkı nedeniyle, firmanız adına teşekkürü defalarca kere hak etmişlerdir. Ayışığı hem hizmet kalitesi ve anlayışıyla, hem de personel seçimiyle bugüne kadar karşılaştığım diğer firmalardan ayrı bir yerdedir. Bu mesajı yazmayı kendime bir borç bildim. Devamlılığınızı, başarılarınızla birlikte dilerim. Saygılarımla... Uzay Gökerman

23 Şubat 2014 Gökhan BOZ

Merhabalar, 2. el araç alımında bana desteğini esirgemeyen Nilüfer Hanım’a, güleryüzünü çok beğendiğim 2. el danışmanı Gökhan Bey’e, ve Ersin Bey’e ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimi sunarım. Bir çatı altında kurumsal kimliğinizi ve güler yüzünüzü kaybetmeden çözüm odaklı işleyişinizi bozmamanızı temenni eder, tekrar ismi geçen arkadaşlarıma burada bir kere daha teşekkür ederim..

1 2 3 4 5 6

YORUM YAZ

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |