SİZDEN GELENLER

01 Ocak 2014 Gürcan TEMEL

Honda tutkunu ve abartısız olarak söylemem gerekiyor aşığı bir insan olarak, bu tutku hayatımda gerçekten farklı bir noktada. 0 km. araç almayı kafama koyduğum günden beridir sürekli Honda bayilerini ziyaret ettim. Hem fiyat olarak, hem müşteri memnuniyeti olarak. Ayışığı diğer Honda bayilerine göre bana güven aşıladı diyebilirim. Özellikle Begüm Güzelgün ve Batuhan Bey, ikisi de oldukça güleryüzlü ve samimi arkadaşlar. İyi ki Ayışığı’nı tercih etmişim. Neredeyse 2-3 günde bir ziyaret ederim. Yakında beni kovmazlarsa yeridir diyebilirim... :) Teşekkürler Ayışığı.

27 Ağustos 2013 Murat ÖZTÜRK

Ayşığı Otomotiv ile tanışma maceramı anlatmak istiyorum. Bu ayın 3’ünde acil bir araç almam gerekti. Çünkü önümde 22 günlük bir tatil programı vardı. Ayın 4’de hafta içi almak üzere başka bir marka araç almaya karar verdim. Ayın 5’inde Üsküdar’a müşteri ziyareti yapmak üzere bir arkadaşımla yola çıktık. Firmayı ziyaret edecektik, oradan çıkıpda arabayı alacaktık. Tam Ayışığı Plaza’nın önüne geldiğimizde arkadaşıma "Sağa çek" diye bir tepkide bulundum. Plaza’ya girişte beni iki bayan karşıladı. Bayanlara çok açık ve net şöyle dedim, "Bir saat içinde araba almaya gideceğim, bana Honda’yı anlatacak ve içime sindirecekseniz sizi dinleyeyim aksi takdirde gideyim." Bu güne kadar Honda almayı aklımın ucundan dahi geçirmediğim için işimin çok kısa süreceğini sanıyordum. Bayanlar beni Mehmet Bey ile tanıştırdılar. Mehmet Bey’in güleryüzlü ve konuya hakim duruşuyla bana yardımcı olabileceği içime doğmuştu. Bana akıcı ve açıklayıcı bir dille araçlardan ve bu araçların üstün özellklerinden bahsetmeye başladı. Bir ara kendi kendime şöyle dediğimi hatırlıyorum. "Murat, sen Honda almaya mı geldin???" Sonrasında Honda almayı tereddütsüz kabul edip anlaştım. Bana Honda’nın gerçek yüzünü gösteren ve Honda ailesine katılmamda %100 emeği olan Mehmet Bey’e huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum. Ayışığı’na böyle güzel bir ortam ve böyle işinin ehli insanları bir çatı altında birleştirdikleri için sizin de ticari başarılarınızın artmasını temenni ediyorum. Saygılarımla...

09 Ağustos 2013 Adil ÖZCAN

22.07.2013 günü Honda Ayışığı Plaza Ailesine yapmış olduğumuz ziyaret esnasında tarafıma, başta Sayın Uğur IŞIKOĞULLARI tarafından gösterilen sıcak ilgi ve samimiyet karşında müteşekkir kaldım. Honda Civic Sedanı incelemek üzere gelmiş olduğum plazanızdan tarafıma gösterilen sıcak ilgi ve güleryüzün etkisinde kalarak ayrıldım. Şahsım adına bulunan S*** T***** aracımı teslim etmek ve yeni Honda Civic Sedan aracımı teslim almak üzere 29.07.2013 günü geldiğimde Ayışığı Ailesince sıcak bir gülümseme ve samimiyetle karşılanmam ve aracım ile ilgili işlemlerimi yapmak üzere başta Uğur IŞIKOĞULLARI’na ve Çiğdem KELEŞ Hanıma çok teşekkür ederim. Çok kısa bır zamanda aracımın teslim edilmesi neticesinde Ayışığı Plaza ile Honda ailesine dahil olduğumdan büyük bir memnuniyet duymaktayım.

08 Temmuz 2013 Bülent ÖZDEMİR

İyi günler, Ben deneyimimi paylaşmak istiyorum. Civic Sedan 34 *** ** plakalı araç sahibiyiz. Bu 3. Honda marka aracımız ve sanırım yenilemelerde de böyle gidecek. Geçen hafta uzun bir sayahata çıktım. Dört kişi ve bagaj tamamen dolu olarak yaklaşık 2.000 km. yol yaptık. Trafik ve hız kısıtlamalarına uyduk, klimamız sürekli açıktı ve ortalamada 6.2 litre benzin harcadık. Ve devamı var bu sabah çok erken, trefiğin olmadığı saatte yola çıkıp Marmara Ereğlisi’ne geldim. Deneme amaçlı 90 km. sabit hızla, ortalama 4.8 litre oldu. Tasarrufun çok önemli olduğu günümüzde benzinli, performanslı böyle bir araba yaptıkları için Honda’yı kutluyorum. Başarıların devamını dilerim.

11 Nisan 2013 Şenay PEHLİVANOĞLU

Aracımın sigorta poliçesinin yenilenmesi sırasında, profesyonelce ve güleryüzlü davranışlarıyla beni bilgilendiren AYHAN DOĞAN, BATUHAN SOLMAZ ve SERAP GÜNEŞ’e teşekkür ederim.

10 Nisan 2013 Oya ÖZDEMİR

Sayın İlgililer,

29 Mart 2013 tarihinde evden henüz ayrılıp yoğun trafikte ağır seyrederken, aniden arkamdan bir aracın vurmasıyla, aracımdan indiğimde, çevreden "Bir şey yok, yürü..." talimatlarına maruz kaldığım gibi, büyük olasılıkla telefonla (2 telefonu vardı) konuşan arkamdaki aracı kullanan sürücü de -o denli ağır akan trafikte normalde vurma olasılığı mucize gibiydi.- "Bunlar eski vuruklar v.b..." yüksek bilgilerini açıklarken, sâkinlik içinde bagajdaki vuruğu, park sensörünün düştüğünü göstererek, gerekli evrakları doldurttum.

Her zaman olduğu gibi, değerli personelinizin güler yüzlü yaklaşımları ve çabaları bizlere güç verdi.

Aracımızın tamirinde gösterilen ilgiye ve alâkaya tüm emeği geçen değerli personelinize, nezdinizde -kurumsal kimlik oluşturan ve içselleştirme olanağı sağlayan başta sizlere- teşekkürlerimizi iletir, çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılarınızın devamını dilerim.

27 Mart 2013 Ali Fazıl ULU

Yeni aldığım aracıma park yerinde tamponuna çarparak hasar verdiler. Aracımı AYIŞIĞI’na teslim ettim. Onarımı yapılan aracım 20 saat gibi kısa bir süre sonra teslim edildi. Yakın ilgilerinden dolayı Mehmet İlgar ve Burak Akınoğlu beylere ve tüm AYIŞIĞI çalışanlarına teşekkür ederim.

21 Mart 2013 Ali Fazıl ULU

9 yıldır Honda kullanıcısıyım. Aracımla bu süre içerisinde hiçbir sorunum olmadı yani beni hiç yolda bırakmadı. Yeni model bir araçla değiştirmem gerekiyordu, tüm markaları araştırdım. Başka bir marka araç için ön kaparo bile vermiştim. İşim gereği her hafta şirketinizin önünden geçiyordum, son olarak eşime "Bir de AYIŞIĞI’na gidip görüşelim" dedim. Verdiğim son ve en güzel kararmış. Bizi Mehmet İlgar Bey karşıladı. Tüm sorularımıza ve sorunlarımıza çözüm üretti ve hatta eşimin LPG’li araç alırsan beni hiçbir güç o araca bindiremez söyleminden bile konu hakkında detaylı bilgi vererek ikna etti. Şimdi yıllardan beri kullandığım HONDA’nın son teknolojisiyle üretilmiş yeni bir aracım oldu. Başta Mehmet Bey olmak üzere tüm Ayışığı çalışanlarına göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı sonsuz teşekkürler.

1 2 3 4 5 6

YORUM YAZ

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |