SİZDEN GELENLER

13 Mart 2013 Rafet AKİŞ

Bayinizden ikinci el olarak aldığım CR-V’nin, gerek satışı sırasında, gerekse satış sonrasında gösterdiği güleryüz ve ilgiden dolayı Gözde Hanım’a teşekkürlerimi sunuyor, başarılarının devamını diliyorum.

21 Şubat 2013 Handan GÜNEŞ

Ayışığı Honda Ailesine,

Teşekkür mesajını yazmadan önce Hondaya olan sevgimizden kısa birkaç cümle ile bahsetmek istiyorum… 2005 senesinde aldığımız Honda Civic aracımızı 2010 senesinde sattık. 2011 yılında V****** P***** marka sıfır bir araç aldık ama ben o aracı aldığımız günden 6 Şubat 2013 tarihine kadar her defasında eşimin tabiri caizse başını etini yiyerek Civic’i niye sattığımızı, ve bu arabaya hiç ısınamadığımı söyledim. Bunu o kadar çok vurguluyordum ki bana 1 sene sonra Honda Ailesine yeniden katılma sözünü verdi. O gün yani 6 Şubatta izinli olduğum için eşimle sahile iniyorduk Ayışığı Hondanın önünden geçerken alamayacağımızı bile bile de olsa kendisine bir kez arabayı görmeyi çok istediğimi söyledim O’da beni kırmadı ve Ayışığına girdik. Müşteriye olan güleryüzlü personeliniz ve müşteri temsilciniz daha o an itibarıyle pozitif enerji vermeye başladı. Ve karşımızda Mehmet Bey… Bu bizim 4 ncü sıfır aracımız. Gerçekten bugüne kadar, kendisi kadar güleryüzlü, anlayışlı, pozitif, insana güven veren, işleri kolaylaştıran çözümler üreten bir müşteri temsilcisiyle karşılaşmadık. Sadece bakmak için girdiğimiz aracın sahibi olmuştuk. Eşim ve ben zaten inanamıyorduk. Olaylar o kadar güzel gelişiyor ki… Şaka gibiydi… Öncelikle Müdürünüz Uğur Beye, Satış Temsilciniz Mehmet Beye kısacası müşteri temsilcilerinizden, sigortacı arkadaşlarınıza hatta o güzel kurabiyeleriyle bize çay servisi yapan çay ocağındaki arkadaşınıza bile çok çok teşekkür ederim…

Memnuniyetimizi Sizlere *10 olarak ifade etmek isterim… "HONDA HAYAT ONDA" sloganıyla devaaaam…

14 Şubat 2013 Emel GÜNENÇ

Sn.Halil GÜLER, trafik ve kasko işlemlerinde gösterdiğiniz alaka ve yardımlarınız dolayısı ile evimin kapsamlı sigorta poliçesi ve Dask Sigortası işlemleri için temsilciliğini yaptığınız firmanızla çalışmak istedim. Evraklarımı zamanında ve eksiksiz olarak kargo ile teslim aldım. Müşteri ilişkilerine gösterdiğiniz hassasiyet ve saygı için, disiplinli çalışma ve yardımlarınız için, size teşekkür etmek istiyorum. Günümüz de sigorta kapsamında yaşanacak problemler için güvenle çalışmak çok önemli, bu yüzden iyi insanlarla, güvenli ekip ile çalışmak, benim için çok önemli, bu güveni tesis ettiğiniz için size ve çalışma arkadaşlarınıza selamlarımı yolluyorum. İyi günler de görüşmek üzere... Saygılarımla.

13 Şubat 2013 Rıdvan KÖSEM

Öncelikle şunu söylemeliyim, tek kelimeyle mükemmelsiniz. Emeklerinize sağlık. Aracımı teslim almadan yazıyorum, çünkü telefon görüşmelerimde bana o güveni veriyorsunuz. Alakanıza teşekkür ederim. Bence siz ve ekibiniz, servislere olan ön yargıyı ortadan kaldıracak tek firmasınız. Allah işlerinizde kolaylık versin.

12 Şubat 2013 Rezan ÇELEBİ

Sayın Yetkili, Dün akşam arabam arıza yaptı ve yol yardımı aradım Ayışığı’ndan Şener Soysal Bey geldi, arızayı giderdi. Bunlar sizlere normal gelebilir ama, gecenin bir vakti oldukça uğraşıp bizim sorunumuzu çözen bu adam, ben hareket ettikten 10 dakika sonra da arayıp bir sorunumuz olup olmadığını ve evlerimize ulaşıp ulaşamadığımızı da sordu. Kendimizi gerçekten aileden birinin kollaması altında hissettik. Şener Soysal Bey’e ve hepinize çok teşekkür ederiz.

13 Ocak 2013 Armağan UZUN

Merhaba sayın yetkili.. Ben, bana ait 34 ** **** plakalı aracımı Honda Plaza ********’dan almama rağmen ilk serviste orada yaşadığım olumsuzluktan sonra sizlerle tanıştım. 2008 yılından bu yana devam eden yetkili servis ve müşteri ilişkilerimizde meydana gelen ufak tefek aksaklıkları hoşgörüyle karşılayarak bu günlere (yıl 2013) geldik. Geçen hafta yıkama esnasında içeriye sıvı alma şikayetiyle geldiğim servisinizde beni karşılayan, adının Yiğit DEMİRER olduğunu öğrendiğim çalışanınızın gösterdiği yaklaşımdan dolayı sizlere bu teşekkürü iletmeyi bir borç bildim. İlk incelemede durumun titizlikle araştırılmasıyla sorunum giderildi. Gerek karşılamada, gerekse aracımın tesliminde şahsıma gösterdiği içten davranış ve yaklaşımından dolayı bir kez de sizler vasıtasıyla kendisine ve siz Ayışığı Honda’ya Teşekkürlerimi arz ederim. Ben, ailemde HONDA ile tanışan ilk kişiyim. Sırasıyla kardeşim ve babama ait Honda araçlarımızın bütün bakımlarını sizlere emanet etmekle, ne kadar doğru davrandığımızı anlamanın huzurunu bizlere yaşattığınız için çok teşekkür ederiz. Servis sonrası bizlere telefonla ulaşarak, memnuniyetimizi sorgulayan siz değerli Ayışığı Honda’ya şükranlarımla iyi çalışmalar diliyorum.

07 Aralık 2012 Yiğit KALKICI

05.12.2012 tarihinde teslim aldığım Honda Civic 1.6 Elegance model aracıma istinaden.. İlk başta hiç kafamda olmamasına rağmen araçla ilgili tüm detayları, samimiyetle ve içtenlikle anlatan, güler yüzlü ve son derece iyi niyetli (sağlık problemim olmasına rağmen evime kadar gelip yardımcı olan) Mehmet İLGAR beye, başından beri sergilediği tutumundan dolayı olan teşekkürlerimi bildirmeyi bir borç bilirim. Saygılarımla.

02 Aralık 2012 Serkan SÖNMEZ

Aracımın ön camını servisinizde değiştirdim. Camdan sökülü durum da olan OGS cihazımın, yeni cama takıldığını gördüm. Bu bana serviste iyi niyetle çalışan arkadaşlara bir selam yollama gereğini hissettirdi. Teşekkürler. Başka bir şeye bakmaya gerek yok. İyisiniz.

1 2 3 4 5 6

YORUM YAZ

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |