CR-V

TEST EDİLMİŞ VE ONAYLANMIŞ PERFORMANS

Yeni CR-V’de birçok akılcı fikir ve yenilikçi teknoloji, düşük emisyon ve yüksek yakıt ekonomisi için geliştirildi.

Örneğin, yeni CR-V’nin Earth Dreams Technology motor serisinin yeni temsilcisi 1.6 i-DTEC dizel motoru gibi. Earth Dreams Technology, Honda’nın sürüş keyfinden ödün vermeden çevreyi koruma isteğinin teknolojiyle birleştirilmiş sonucudur. Honda mühendislerinin motor içindeki mekanik sürtünmeyi azaltarak geliştirdikleri 1.6 i-DTEC motor ortalamada 4,4 lt./km* yakıt tüketimi ve 115 gr/km** emisyonu ile hem şaşırtıcı bir yakıt ekonomisi hem de 120PS gücü ve 300Nm tork değerleriyle sürüş keyfi sunuyor.

Yeni CR-V’nin bir diğer motor seçeneği 155PS gücündeki 2.0 SOHC i-VTEC, 192Nm tork ve 7.7 lt.*’lik yakıt tüketimiyle 4x4 klasmanında yakıt ekonomisini ve performansı bir araya getiriyor.

Tüm bunların yanı sıra CR-V 2.0 i-VTEC motor seçeneğinde otomatik kontrol edilebilen dört tekerlekten çekiş sistemi bulunuyor. Ön tekerleklerden çekişin standart olduğu bir yolculukta elektronik kontrol edilebilen dört tekerlekten çekiş sistemi, yol tutuşunda azalma tespit ettiğinde otomatik olarak devreye giriyor. Bu gelişmiş sistem, yol koşullarını düzenli takip ettiği için akılcı bir şekilde gereken tekerleklere güç aktarıyor, stabilite ve aynı zamanda yakıt ekonomisi sağlıyor.

* Birleşik yakıt tüketimi.
** 1.6 lt. dizel Dream ve Premium modellerinde geçerlidir.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |