HR-V

Her an hayata bağlı, her an eğlenceyle iç içe

Bütün yeni nesil Honda modelleri gibi Honda HR-V de, yeni nesil bilgi ve eğlence multimedya sistemi Honda Connect ile donatıldı. Böylece seyahat esnasında da müziklerinizden veya arkadaşlarınızdan uzak kalmamış oluyorsunuz.

Yeni nesil bilgi ve eğlence sistemi Honda Connect, Wifi Bağlantısı* ve Mobile Wifi Router gibi teknolojiler sayesinde seyahat halindeyken de dış dünya ile kesintisiz şekilde bağlantıda kalmanızı sağlıyor. Honda Connect’in 7” büyüklüğündeki dokunmatik ekranını sevdiğiniz bir fotoğrafla kişiselleştirebilirsiniz. Aha™ radyo özelliği sayesinde belirlemiş olduğunuz rota için kolaylıkla sevdiğiniz bir müziği de atayabiliyorsunuz. Bunun dışında internet üzerinden sağlanan müzik servisleri ve dünyanın herhangi bir yerinde haber, hava durumu ve spor yayını yapan radyo programlarını da yine bu sistem üzerinden dinleyebilirsiniz.

Bluetooth bağlantısı sayesinde akıllı telefonunuzu otomobile entegre Hands Free Telefon Sistemi’ne (HFT) bağlayabiliyorsunuz. Üstelik dokunmatik ekran üzerinden internet tarayıcısına** erişim sağlamak da mümkün. Dahası, MirrorLink*** özelliğine sahip Honda Connect ile, ödüllü Garmin uydu navigasyon da sunuluyor.

 

Kişiselleştirilmiş Ana Ekran

Bluetooth Hands Free Telefon Sistemi (HFT)

Garmin Navigasyon

AHA ™ */strong>

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |