YENİ CIVIC SEDAN

Şimdi ona her açıdan bakma zamanı

O şimdi daha sportif ve daha göz alıcı. Yeni Civic Sedan′ın benzersiz gövde yapısı sayesinde bütün gözler üzerinizde olacak.

Yeni Civic Sedan′ın motor kaputundan bagaj kapağına kadar her detayı incelikle tasarlandı. Düzgün hatları, pürüzsüz kıvrımları ve baştan aşağı kusursuz tasarımıyla yeni Civic Sedan şimdi karşınızda.

Şimdi onu keşfetme zamanı

Yeni Civic Sedan′ı tam anlamıyla anlayabilmek ve onu keşfedebilmek için direksiyonuna geçmeniz gerekiyor.

Geniş iç ve bagaj hacminin yanı sıra, vücudunuzu saran koltukları, kusursuz bir tutuş̧ için ayarlanmış ergonomik vites kolu, yüksek kaliteli yüzeyleri ve hassas geri bildirimle daha kontrollü bir sürüşü destekleyen yeni direksiyon sistemiyle eşsiz bir otomobil keşfedeceksiniz.

Şimdi onun keyfini sürme zamanı

Anahtarsız giriş sistemi ve motor çalıştırma düğmesi ile anahtarınızı çantanızdan veya cebinizden çıkarmadan kapıları açabilir, kilitleyebilir ve aracınızı çalıştırabilirsiniz.

Geleneksel mekanik el freninin yerini alan elektrikli park frenini küçük bir dokunuşla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hava soğuk olsa da, ısıtmalı ön koltukları** ile Yeni Civic Sedan′ın içindeyseniz keyfiniz yerinde.

Yeni Civic Sedan′ın Econ butonu, vites değiştirme uyarılarıyla*** aracınızı daha verimli kullanmanıza ve emisyon değerini düşürmenize olanak tanır.

Şimdi tarzınızı ortaya çıkarma zamanı

Yeni LED teknolojisine sahip arka stop grubu, sportif alaşım jantlar ve karakteristik krom ön panjur gibi tasarım detaylarıyla yeni Civic Sedan daha dikkat çekici, benzersiz ve atletik.

*Honda, Otomobillerin model, donanım, teknik özellik ve renklerinde önceden haber vermeksizin degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fotograflarda görünen özelliklerle, Türkiye′de satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.
**Bu özelliğin hangi donanım seviyesinden itibaren sunulduğunu öğrenmek için Donanım Özellikleri′ni inceleyiniz.
***Sadece manuel vitesli versiyonlarda bulunmaktadır.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |