ACCORD (2008-2015)

Bir düşünün... Sağ ayağınızın altında, sizin her pedala dokunuşunuzu tutkuyla bekleyen 156 PS, 2.0 litrelik i-VTEC motor var. Sesiyle sizi baştan çıkaran, “Değişken Zamanlama Kontrol Sistemi”yle her devirde yüksek performans sağlayan bu güç simgesi, Euro 5 emisyonlarına uyumlu ve çevreye de saygılı. Çünkü yeni Accord'un dış tasarımında yapılan iyileştirmeler sonucunda aerodinamik katsayıda %5 iyileştirme elde edildi. Şehir içi 10.2 lt., şehir dışı 5.7 lt. ve birleşik 7.3 lt. yakıt tüketimi ve 170g/km'lik emisyonuyla bir önceki modele göre %6 daha fazla ekonomik ve de çevreci.

Yeni Accord'u her kullanışınızı adeta bir zevke dönüştüren 5 ileri otomatik şanzımanı size kendisine hükmetmeye çağırıyor. Bunun yanısıra 5 ileri otomatik şanzıman, direksiyondaki kulakçıklar sayesinde manuel kullanıma olanak sağlıyor.

Accord'un yumuşak ve tepkilli sürüşü size yolculuklarınızda ihtiyacınız olan güveni vermek üzere tasarlandı. Ön ve arka süspansiyonlarda bulunan bağımsız çift salıncaklar sayesinde sağ tarafı düz olmayan bir zemine gelse bile sol taraf bundan etkilenmeyerek Accord'un düz ve dengeli sürüşü sağlanmış oluyor bu da size hem daha performanslı hem de konforlu bir sürüş vaad ediyor. Gövde rijitliği ise keskin veya ani manevralarınıza anında cevap verilmesini sağlıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |