ACCORD (2008-2015)

Dış Tasarım

Bakmak ve görmek aynı şey değildir; ama bazen baktığınızda mutlaka görürsünüz. Yenilenen Accord tek bir bakışla yollarda farkedilecek ancak bundan daha da ötesini başaracak. Yenilenen tasarımıyla sizi herkesten farklı kılacak. 

Accord kaslı yapısını vurgulayan geniş hatları ve arkaya doğru uzanan akıcı çizgileriyle aerodinamik bir tasarıma sahip. Yenilenen ön ızgara ve tampon Accord'a farklı bir stil kazandırırken arka bölümde de stoplardaki renk değişikliği ve bagaj kapağına eklenen kromaj çıta estetik çizgilerini tamamlıyor. Dış tasarımında göze çarpan bir diğer değişiklik ise jantların yeni parlak tasarımları. Dinamik ama aynı zamanda zarif çizgilere sahip yeni Accord'da akılcılık oldukça çekici hale geliyor.

İç Tasarım

Ön konsoldaki mavi LED ışıklı arkadan aydınlatmalı göstergeler, direksiyondan kontrol edilebilen LCD çoklu bilgi ekranı* ve gösterge panelinin her iki yanından aşağı doğru ilerleyen özel koyu gümüş trimler gözlerinizi kamaştırsa da, yolculuğunuz boyunca dikkatinizi kaybetmezsiniz. Çünkü cep telefonunuzu, müzik sistemini ve hız sabitleyiciyi kontrol edebildiğiniz deri direksiyon ellerinizin altında. Yenilenen Accord'un iç tasarımı fark yaratıyor. Özenle seçilmiş premium malzemelerle yaratılan yeni Accord'un iç tasarımında gösterge panelini saran timlerin koyu gümüş rengi hemen göze çarpıyor. Seçiminize göre yeni siyah veya gri deri koltuklar Accord'un iç tasarıma ayrı bir hava katıyor. Tasarımda uyum anlayışı önemlidir. Kapı içi paneli, direksiyon ve el freni koyu gümüş renklerde yer alırken yeniliklere uyum sağlayan parlak gümüş el freni butonu ve iç kapı kolları Accord'un iç tasarımını tamamlıyor. 

* Yol bilgisayarı ve çoklu bilgi ekranında Türkçe menü yoktur.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |