CITY (2009-2011)

Konfor tüm detaylarda!

Yeni City, iç mekan düzenlemesi ve geliştirilmiş donanım özellikleriyle size tüm boyutlarıyla yenilenen bir yaşam alanı sunuyor. Konforlu sürüş için doğal gövde pozisyonuna destek sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanan koltuklar, en iyi konuma getirilmiş konforlu bir sürüş pozisyonu sağlıyor. Derinliği ve yüksekliği ayarlanabilen direksiyon, 6 yönde ayarlanabilir sürücü koltuğu ve sürücü konforu için dizayn edilmiş ayak dinlendirme yeri Yeni City’de standart olarak sunuluyor.

City’de her şey, sürüş konforu ve güvenliğiniz için elinizin altında olacak ve kolayca kullanılabilecek şekilde tasarlandı. Yolculuğunuzla ilgili önemli bilgiler aktaran çoklu LCD bilgi ekranı, otomatik dijital klima, direksiyondan kumandalı hız sabitleyici, MP3 çalma özelliği ve AUX/USB girişleriyle direksiyondan kontrol edilebilen yeni nesil ses sistemi, City’yi kullanışlı ve keyifli bir otomobile dönüştürüyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |