CIVIC HATCHBACK (2015-2016)

MUHTEŞEM GÜÇ MUHTEŞEM GÜVENİRLİK

Konforlu hissetmek için, aracın yenilikçi iç mekan tasarımı tek başına yeterli olmuyor; aynı zamanda tamamen güvende hissetmek de gerekiyor. Civic, sahip olduğu güç ve performansı modern teknolojinin tüm nimetlerini bünyesinde barındıran güvenlik unsurlarıyla tamamlıyor.

İleri mühendislik teknolojisi ile tasarlanan gövde yapısı, dışarıdan gelebilecek darbeleri sönümleyerek; siz ve beraberinizdeki yolculardan uzak tutuyor ve böylece herkesin güvende olmasını sağlıyor.

Güvenliği sağlayan hava yastıkları, Kilitleme Önleyici Fren Sistemi (ABS), Elektronik Fren Gücü Dağıtıcısı (EBD) ve Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA) gibi ekipmanlar standart olarak sunuluyor. Panik frende, fren gücünü artıran Acil Durum Fren Desteği gibi diğer akıllı sistemler de güvenliğe katkı sağlıyor.

Kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Civic, EuroNCAP çarpışma testlerinden alınabilecek en yüksek not olan 5 Yıldız alarak güvenliğini tescil etti.

Aktif Ön Kafalıklar ve Aktif Gergili Emniyet Kemerleri

CTBA, Şehir İçi aktif Fren Sistemi*

Aktif Ön Koltuklar

Hava Yastıkları

VSA, Araç Denge Kontrol Sistemi

Acil Durum Fren Sinyalleri

Eve Geliş / Evden Çıkış Aydınlatma Sistemi

LDW, Lastik Basıncı Uyarı Sistemi

 

* Bu ve diğer özeliklerin hangi modellerde mevcut olduğu ile ilgili daha fazla bilgi için, teknik özellikler sayfasını inceleyiniz.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |