CIVIC HATCHBACK (2015-2016)

Kendinizi İçinde İyi Hissedin

Civic’in iç mekanı bulunmaktan keyif alacağınız bir ambiyans sunuyor. Kumanda elemanlarının görünümünden dokunma anında verdiği hisse ve yan yükseltileri güçlü koltukların konforuna kadar, iç mekandaki her detay, büyük bir özen ve dikkatle şekillendirildi.

Tüm bu detayların meydana getirdiği bütünün sonucu olarak, çıktığınız her yolculuk ne kadar uzun olursa olsun Civic ile eğlenceye dolu olur. Yeni Sport versiyonundaki siyah renkli tavan döşemesi ve yan direk kaplamaları iç mekana sportif bir ambiyans katıyor.

Performansı Yansıtan Tasarım

Daha agresif tasarımlı bir Civic Ailesi. Yeni Civic Sport, yeni Type R’a hayat veren ekip tarafından geliştirildi. Yeni Civic Sport; entegre ızgaraya sahip sportif ön tasarımdan, gövde renginde arka spoylere ve 17 inçlik alüminyum alaşım siyah jantlara kadar her bir ayrıntısıyla dinamik ve sportif bir görünüm ortaya koyuyor.

Stil, Konfor, Kontrol

Yeni Civic Ailesi’ni geliştirirken en önemli odak noktalarımızdan biri sürücü oldu. Güç, kontrol ve konfor sizi çevrelerken, kumanda düğmelerini her an parmağınızın ucunda olacak şekilde konumlandırdık. Sürücünün göz hizasında konumlandırılan çift ekranlı gösterge paneli grubu, hız veya yakıt tüketimi gibi temel bilgilere, okunması kolay yapısıyla dikkatiniz dağılmadan ulaşmanızı sağlıyor.

Direksiyon üzerindeki kumandalar ve ses sisteminin yeni ara yüzü, size; yol, performans ve araç içi sistemlerini eş zamanlı olarak güvenli bir şekilde kontrol etme imkanı sunuyor. Küçük detayların bütünü oluşturduğunu biliyoruz. Bu düşünceden hareketle Civic’i, sportif ruhunu yansıtmak ve dış tasarımı tamamlamak üzere küçük krom detaylarla süsledik.

Yaşama uyum sağlıyor..

Honda olarak, bir otomobilin kullanıcısına uyum sağlaması gerektiğine inanıyoruz. Civic’in akıllıca tasarlanan arka “sihirli koltukları” farklı bir dizi katlanma alternatifi sunuyor. Tek bir hamle ile yukarıya veya aşağıya katlanan koltuklar seyahatiniz boyunca taşımak istediğiniz nesneler için gerekli alanı yaratmanıza yardımcı oluyor. Söz konusu esneklik sayesinde; Civic’in geniş ve kullanışlı bagaj hacmini 1308 litreye çıkartmak mümkün.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |