CIVIC HATCHBACK (2013-2015)

Civic Hatchback Güvenlik

Güvenliği ile cezbeder.

Yeni Civic HB’in farklı boyutlardaki araçların çarpışması durumunda bile maksimum güvenlik sağlayan ACE (Gelişmiş Uyumluluk Teknolojisi) ile gövde yapısı, darbeleri emerek hem sizi hem de sevdiklerinizi korur.

Yeni Civic HB’de 8 hava yastığı, Elektronik Fren Gücü Dağıtım Sistemi (EBD), ABS ve Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA) standart! Ayrıca Yeni Civic HB’de bulunan Acil Durum Fren Desteği (BA), sensörler sayesinde frene ani basıldığında hızı kontrol eder, maksimum fren basıncı kurulmasını sağlayarak fren gücünü arttırır ve ABS fren sistemini devreye alır.

Tüm bunlar karmaşık bir mühendislik ve birçok hesaplama gerektirir ama hepsi sadece bir amaca hizmet eder; o da siz ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlamak!

Aktif Ön Kafalıklar
Olası bir darbede, aktif kafalıklar hareket eder ve darbenin etkisini olabildiğince emerek boynun ileri geri hareketinden kaynaklanan zedelenme riskini azaltır.

Hava Yastıkları
Ön, yan ve perde olmak üzere toplam 8 hava yastığı ile Civic HB’te güvenliğiniz maksimumda!

Lastik Basıncı Uyarı Sistemi
Lastiklerdeki basıncı kontrol ederek herhangi bir hasar olduğunda sürücüyü uyarır.

Araç Denge Kontrol Sistemi
Virajlı yollarda, dönüşlerde, hızlanmalarda ve ani maveralarda sürücünün aracı daha iyi kontrol etmesini sağlar.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |