CIVIC HB (2009-2012)

Biz Honda’da akılcı mühendislik ürünlerinin ve yaratıcı tasarımların önemine inanırız. Honda Civic Hatchback özgün ve devrim yaratan kompakt tasarımıyla tüm sıradan kalıpları yıkıyor. Sonuç: Mükemmel yol tutuşu, olağanüstü performans ve çok fonksiyonlu bir iç tasarım.

Yeni Civic Hatchback özgün ve devrim yaratan kompakt tasarımıyla tüm sıradan kalıpları yıkıyor... Sportif tasarımın simgesi Civic HB, yenilenen ön tasarımı ve jantları, çevreci Alcantara koltuklarıyla fark yaratıyor. 1.4 lt’lik 100 PS i-VTEC 6 ileri i-Shift ve manuel şanzıman seçeneklerine sahip Yeni Civic HB Comfort ve Sport olmak üzere 2 farklı donanımıyla kullanıcılarına hitap ediyor.

Civic HB’in dinamik gorünümünden, akılcı tasarlanmış geniş iç hacmi ve her kullandığınızda sizi heyecenlandıracak sürüş keyfinden vazgeçemeyeceksiniz.

 


Honda Otomobillerin model, donanım, teknik özellik ve renklerinde önceden haber vermeksizin degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fotograflarda görünen özelliklerle, Türkiye'de satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |