CIVIC HB (2009-2012)

Sportif tasarımın yenilenen simgesi!

Keskin hatları, kıvrak geçişleri ve sağlam duruşuyla sportif tasarımın simgesi Honda Civic HB, yenilenen dizaynı ve gelişen donanım özellikleriyle zenginleşti. Keskin hatlar, kıvrak geçişler ve akıcı çizgileriyle Civic Hatchback daha da sportifleşti. Sıradan kalıpları yıkan Honda Civic Hatchback’in yeni ön tasarımı, çevreci Alcantara koltuklar ve yeni tasarlanmış jantlar ile tamamlanıyor. Sonuç: Akıcı çizgilerle daha da sportifleşen, sahip olmanın gururunu yaşayabileceğiniz, her kullandığınızda size zevk verecek bir dinamizm ve performans.

İç tasariminda değişen çevreci Alcantara koltuklar konforunuzu arttırırken çevreye duyarlı olmanın hazzını yaşatıyor. Çok yönlü katlanabilir koltuklarla yenilenen koltuk döşemeleri, geniş iç hacme eşlik ediyor... İç tasarımın sportif ruhuna ambiyans katıyor. Multipleks gösterge paneli ile yoldan gözünüzü ayırmadan otomobilinizi güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Mavi ışık aydınlatmalı gösterge paneli de hem gözünüzü yormaz hem de çok şık bir ortamda olduğunuzu size hissettirir. Yeni Civic HB sahip olmanın gururunu yaşayabileceğiniz, her kullandığınızda size zevk verecek bir dinamizm ve performans vaadediyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |