CIVIC SEDAN (2012-2014)

Pioneer AppRadio

Honda Civic Smart ile size sunulan Pioneer AppRadio; geniş, tam renkli dokunmatik ekran üzerinde akıllı telefonunuzdaki içerikleri rahatça kullanabileceğiniz, internet bağlantısı ve çeşitli uygulamalarla yolculuğunuzu daha keyifli hale getiren multimedia sistemidir. En güncel harita, gelen çağrıyı cevaplama, internet erişimi, müzik keyfi ve video eğlencesinin yanı sıra, Appstore ve Google Play Store aracılığı ile indirdiğiniz uygulamalarla da kullanabilirsiniz. Akıllı telefonunuz içindeki kayıtlı müziklerinize, resimlerinize, indirdiğiniz video, podcast veya sesli kitaplara, takvim ve diğer uygulamalara Pioneer AppRadio ile erişim sağlayabilirsiniz. Pioneer AppRadio, iOS6 işletime sahip iPhone 4/4S/5 ve MHL veya HDMI girişe sahip Android telefonlarla uyumludur.

AppRadio ile uyumlu telefonlar için;
PIONEER WEB SİTESİ

Not: Telefonun opsiyonel (EPL-3FHU) kodlu MHL adaptörü edinildiğinde Samsung Galaxy S3/S4, Note II ve Galaxy Mega modelleri ile uyumlu çalışmaktadır.

Honda Civic Smart Broşürü dosyasını bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız...
Dosyayı görüntüleyebilmek için Adobe Reader programının yüklü olması gerekmektedir.
Programı buradan bilgisayarınıza yükleyebilirseniz.

HARİTALAR

UYGULAMALAR

CAR MEDIA PLAYER

AUPEO

MIXTRAX

iPOD

INTERNET

EC TOUCH

COMMUTEWX

TAKVİM

KİŞİLER

BLUETOOTH

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |