CIVIC SEDAN (2012-2014)

Civic’te “eco”nomi devri başladı!

Kurulduğu günden bu yana en iyi otomobilleri tasarlarken çevreye duyarlılık konusuna da özen gösteren Honda, bu yaklaşımını yeni bir boyuta taşıyor. Honda Türkiye fabrikasında otogaz dönüşümüne hazır olarak üretilen Civic Eco hem çevreyi hem de sürücüsünün bütçesini düşünüyor.

Honda, 2020 yılına kadar tüm dünyadaki üretimlerinde kullandıkları CO₂ emisyonunu %30 oranında azaltmayı hedefliyor.

Ekonomik

Otogaz (LPG) ile çalışan Civic Eco, benzinli motorlara oranla daha fazla tasarruf sağlıyor. Böylece Honda Civic Eco’nun performans ve konforu, Otogaz seçeneğiyle daha ekonomik hale geliyor.

Çevreci

Gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakma vizyonuyla Honda, Civic Eco modelinin diğer yakıtlara oranla daha az CO₂ emisyonu ile çevreci misyonunu bir kez daha kanıtlıyor.

Güvenli

Honda Türkiye tarafından otogaz dönüşümüne uygun olarak üretilen Civic Eco’nun LPG dönüşümü, Honda Plaza Ayışığı’nda, BRC’nin Civic Eco için özel olarak geliştirmiş olduğu kit ile gerçekleştiriliyor. Böylece hem daha güvenli bir sürüş, hem de 6 yıl 150.000 km garanti sağlıyor.

Performanslı

Civic Eco 1,6 litre 125 beygir i-VTEC motor, 5 vitesli düz ve otomatik şanzıman seçenekleriyle aradığınız performansı sunuyor. Civic Eco’nun motorunda ve ilgili ekipmanlarında LPG dönüşümünün güvenli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için yapılmış değişiklikler bulunuyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |