CIVIC SEDAN (2012-2014)

Neden tamamını geliştirmek varken, tek yönü geliştirilsin ki?

Mühendislerimiz, yeni Civic Sedan’ı geliştirmek üzere harekete geçtiklerinde, zorlu görevleri nereden başlayacakları değil, nerede duracakları idi. Bunun nedeni, onların iş güvenliğe, eğlenceli performansa, stile, konfora, elverişliliğe, dayanıklılığa, kaliteye, inceliğe ve yakıt ekonomisine gelince- Honda mükemmelliğini garanti etmeye olan sürekli bağlılıklarıdır. 

Bu uzun bir liste. Ancak eksiksiz bir özen gerektiriyor ve listedeki maddelerin hiçbiri birbirinden daha az önemli değil.

Sonuç; sürücü veya yolcu olmanız ya da yolculuğun uzun veya kısa olması farketmeksizin deneyimleyebileceğiniz aerodinamik tasarımın zevki ve yüksek verimliliği. 
Honda Otomobillerin model, donanım, teknik özellik ve renklerinde önceden haber vermeksizin degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fotograflarda görünen özelliklerle, Türkiye’de satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |