CIVIC SEDAN (2012-2014)

Dış Tasarım

Daha fazla tarz. Daha fazla enerji. Daha fazla Civic
Civic’in ikon haline gelmiş tasarım felsefesinin bir gelişimi olarak, yeni Civic sedan dinamik şekliyle sadece çekici görünmekle kalmıyor aynı zamanda aerodinamiği ve performansı da geliştiriyor.

İncelikli tasarım baştan aşağı sofistike bir karakter yaratıyor. Akıcı atletik çizgiler ve geniş duruş ile her bir tasarım öğesinin uyumlu bir şekilde bütünleştiği dış görünümüne neresinden bakarsanız bakın!

Yenilenen Civic sedan sürücüsüne özel bir hava katıyor.

Yeni Civic Sedan’daki her bir tasarım detayı, sadece harika görünmesi için değil bunun yanında üstün performansını sergilemesi adına da, dikkatlice düşünüldü. Yeni dizayn edilen Xenon farlar açık ve net bir görüş sağlarken dinamik ön tampon tasarımını da mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

Açılıp kapanabilen yan aynalar dar alanlara daha kolay park etmek için çözüm sağlarken, sportif 16" alüminyum alaşımlı jantlar yeni Civic Sedan’ın dış tasarımını tamamlayan çekici bir görünüm yaratıyor.


İç tasarım

Sürüş keyfinin doruğunda.
Sürüş deneyiminizi hem güvenli hem de daha keyifli hale getirmek için tüm önemli bilgiler ve göstergeler yeni dizayn edilen işlevsel ön panelde sürücüye olabilecek en yakın noktada. 

Yeni tasarlanan ön panelde hız, devir, yakıt tüketimi gibi yolculuğunuz için önemli bilgiler güvenli ve keyifli bir sürüş deneyimi için sürücüye odaklı, sürücünün gözünü yoldan ayırmadan görebileceği açıda konumlandırıldı. Ön panelin yüzeyi değişkenlik gösteren iki farklı desenli doku ile kaplı. Bu özel doku güneş ışığını yansıtarak ön panele derinlik katan görsel bir efekt yaratıyor.

Ergonomik şekilde tasarlanan direksiyondaki kumanda butonları geliştirilmiş yol bilgisayarı i-MID’i* kolayca kullanmanızı sağlıyor. Ses, müzik kanalı seçimi, saat, cruise control gibi pekçok fonksiyonlar rahatça kumanda edilebiliyor.

* Yol bilgisayarı ve çoklu bilgi ekranı i-MID’de Türkçe menü yoktur.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |