CIVIC SEDAN (2012-2014)

Hayatı kolaylaştırmak için tasarlanan teknoloji

Biz Honda'da gelişmiş teknolojilerin mutlaka insanlara faydalı bir yönünün bulunması gerektiğine inanıyoruz. İşte bu nedenle Yeni Civic Sedan'da yolculuğunuzu daha güvenli ve eğlenceli hale getirecek gelişmiş yol bilgisayarı i-MID*, yakıt ekonomisi sağlayan ve emisyon oranını düşüren ECON teknolojilerini geliştirdik.

ECON

Yeni Civic sedan'ın ışıklarının siz daha ekonomik sürerken sevinçten yeşile döndüğünü biliyor muydunuz? ECON butonuna bastığınıza harekete geçen sürüş sistemi ışıklandırmalarıyla size yol gösterir. Örneğin ani hızlanmalarda maviye dönen ambiyans aydınlatmaları, siz ekonomik kullandığınızda yeşil oluyor.

i-MID

Yeni Civic sedan'ın iç tasarımı daha çok sizi yansıtsın diye geliştirilmiş yol bilgisayarı i-MID, kişiselleştirilmiş sürüş deneyimine yeni bir boyut katıyor. Civic sedan'da sevdiklerinizin resimleri yol boyunca yanınızda olacak. Üstelik herhangi bir taşınabilir belleğe yüklediğiniz favori müzikleriniz de. Ses ayarı, yakıt bilgileri, radyo, CD, saat gibi bilgileri de içeren i-MID yolculuğunuz için gerekli tüm bilgileri ve eğlenceyi barındırıyor.

* Yol bilgisayarı ve çoklu bilgi ekranı i-MID’de Türkçe menü yoktur.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |