CR-V (2013-2015)

CESUR TASARIM

Yeni CR-V’nin akıcı hatları ve fark yaratan cesur görünümü, tasarımı ve performansı güçlendirecek şekilde titizlikle düşünüldü.

Örneğin, bagaj rüzgarlığı, zarif ve dinamik bir görünüm sunarken, aynı zamanda hava akışını daha fazla yakıt tasarrufu sağlayacak şekilde yönlendiriyor. Kapı aynalarının kavisli tasarımı, aracın genel tasarımıyla uyum içerisinde ve dahası aracın etrafındaki kör noktaları önemli ölçüde azaltıyor. Park sensörleri bile, her açıdan düzgün ve zarif bir görünüm sağlayarak ve ön ve arka tamponlara mükemmel uyum gösterecek şekilde konumlanıyor.

CR-V, dinamik ızgarası, LED Gündüz Farları, göz alıcı jantları ve işlevsel tasarımıyla farklı bir duruş sergiliyor. Etkileyici cam tasarımları, nereye seyahat ederseniz edin, sadece dışarıyı görmeyi kolaylaştırmakla kalmayıp aynı zamanda içerideki görüşü de keyifli hale getiren mükemmel bir çok yönlü görüş sağlıyor.

DAHA FAZLA FERAHLIK VE ESNEKLİK

CR-V’nin yeni iç tasarımı daha ilk andan itibaren sizi cezbedecek bir ambiyansa sahip. Hem sürücüsüne, hem de yolcularına ferahlık ve esneklik sağlayacak şekilde tasarlanan yeni iç mekân, daha fazla alan ve diz mesafesi sunuyor.

CR-V’nin yeni iç tasarımı daha ilk andan itibaren sizi cezbedecek bir ambiyansa sahip. Hem sürücüsüne, hem de yolcularına ferahlık ve esneklik sağlayacak şekilde tasarlanan yeni iç mekân, daha fazla alan ve diz mesafesi sunuyor. CR-V’nin zarif ve ergonomik kokpitinde ana kumandalar fonksiyonlarına göre gruplandırılarak, sürücünün her özelliği tam ihtiyaç duyduğu yerde bulmasını sağlıyor. Çok yönlü görüş kabiliyetini artırarak sürüş esnasında sürücüsünün daha rahat ve güvenli hissetmesini sağlıyor.

Düzgün ve şık bir şekilde yerleştirilmiş gösterge paneli, ileri sürüş teknolojisini en basit şekliyle sunuyor; gösterge panelindeki gerekli bilgiler anında ve rahatlıkla okunabiliyor. Bu kullanışlılık, seyahatiniz süresince yararlı bilgiler veren bir Çok Amaçlı Bilgi Ekranı* (i-MID) ile pekiştiriliyor.

* Yol bilgisayarı ve çoklu bilgi ekranında Türkçe menü yoktur.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |