CR-Z (2012)

CR-Z, motoru çalıştırıldığında otomatik olarak devreye giren “Gündüz Farları’na” sahiptir. 

Ön farların altına yerleştirilmiş sürekli olarak yanan LED ışıkları CR-Z’nin farkedilmesini sağlar. 

Gece ise, güçlü High İntensity Discharge ön farları görevi devralır. Bu sayede hem siz rahat bir görüşe sahip olursunuz hem de başkaları sizi rahatlıkla görür.

CR-Z’de bulunan “Premium Audio” ses sistemi, 6 hoparlör ve bagaja yerleştirilen subwoofer sayesinde yüksek ses çıkışı (360w) sağlamaktadır.

USB girişiyle Mp3 çalarınızı bağlayarak yolculuğunuzu daha keyifli hale getirebilirsiniz. Kontroller ise gerek uzaktan kumanda ile gerekse direksiyon üzerinde yer alan düğmeler ile yapılabilmektedir.

Tıpkı diğer kontrollerde olduğu gibi düğmeler daha net bir görüş sağlaması için mavi ışık verecek şekilde tasarlanmıştır.

CR-Z şık olduğu kadar pratik de bir otomobildir. 

Şekil olarak sportif aerodinamik yapısı ve yeri kavrayan çerçevesiyle go-kart kullanıyormuşsunuz hissi veren geniş tekerlek izlerine sahiptir.

Bagajı ise, 2 adet golf sopası çantası, bavullar ve bir bisikleti sığdırabilecek genişliktedir. Arka koltuklar yatırıldığında bagaj 1280 mm’ye kadar uzamaktadır.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |