CR-Z (2012)

Farklı olun!

Sürüş deneyiminin gerçek anlamı nedir? Heyecan, eğlence, macera... İşte gerçek sportiflik bu demek. Peki zıt kutupların beraber uyum içinde sizin için çalışmasına ne dersiniz? Hibrit ve ekonomik bir otomobilde sportif ve eğlenceli bir sürüş deneyimi yaşamak gibi. Kim demiş her güzel şey için ödün vermeniz gerek diye? Siz farklı olun. Ödün vermeyin.

Spor hibrit fikri belki imkansız ya da hayal gelmiş olabilir. Hatta rakipsiz! Ama Honda zaten hayalleri üzerine kurulmuş bir marka değil mi?

Yeni CR-Z dışgörünümünde benzersiz ve gözalıcı sportif bir tasarıma sahip. Kalbinde ise elektrik ve benzinli motorun birleşimi 1.5 124PS hibrit motor yatıyor. Yani hem sportif hem de ekonomik. Spor, Normal ve Econ olmak üzere 3 farklı sürüş modu sistemi teknolojisi ise onu benzersiz kılıyor. ECO tasarımlı anlık yakıt tüketimi göstergesi, yaktığınız yakıta göre renk değiştiren göstergeler gibi son gelişmiş teknolojilerle donatıldı. Farklı olmanız için herşey düşünüldü...


Honda Otomobillerin model, donanım, teknik özellik ve renklerinde önceden haber vermeksizin degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fotograflarda görünen özelliklerle, Türkiye’de satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |