JAZZ (2009-2012)

Uzun bir süredir hayatlarımıza pozitif enerji veren Jazz beğenilen karakteristik özelliklerinden ödün verilmeden yeni iç ve dış tasarımına kavuştu. Daha fazla ışık, daha fazla doğa ve daha fazla enerjiyle bütünleşen ve yenilenen Jazz’la tanışmaya hazırlanın. Gerek iç gerekse dış tasarımındaki yenilikler ile sevenlerinin karşısına çıkan yeni Jazz kompakt ebatlarına rağmen geniş iç hacmiyle oldukça cekici. Daha da kullanışlı hale gelen “Sihirli Koltuk” tasarımıyla sizleri şaşırtmaya devam ediyor. Arkaya yatırılabilen esnek arka koltuklar, sürücüsü ve yolcuları için Jazz’ı daha konforlu kılıyor. Yeni Jazz ile ister deniz manzaralı dağ yollarında yolculuk edin, ister uzun otoyollarda ya da hayat dolu şehrin hareketli sokaklarında... Sürüş konforu, rahatlığı ve yakıt ekonomisiyle Jazz her yolculuğunuzda sizinle.

Honda Otomobillerin model, donanım, teknik özellik ve renklerinde önceden haber vermeksizin degişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fotograflarda görünen özelliklerle, Türkiye'de satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |