JAZZ (2009-2012)

Bırak güneş içeri girsin! 

Bizce bir otomobildeki gerçek lüks daha geniş kullanım alanı ve daha fazla ışıktır. Çünkü bu size hem daha çok özgürlük hem de pozitif enerji verir. Jazz işte bu yüzden hem konforlu hem de yaratıcı iç mekan düzenlemesiyle daha aydınlık ve geniş. Jazz’ın panaromik tavanıyla, ister gökyüzü ve yıldızları izlemenin keyfini çıkarın, ister MP3 çalar bağlantılı, hıza duyarlı müzik sistemiyle neşelenin. Polen filtreli otomatik kliması, çoklu bilgi ekranı ve yol bilgisayarı, dijital bilgi ekranı*, fonksiyonel ön konsol tasarımı, deri direksiyon, soğutmalı üst torpido gözüyle Jazz’ın içinde olmak gerçekten ayrı bir keyif!

Yeni bir eve mi taşınıyorsunuz? Ya da geniş bir aile olmayı mı planlıyorsunuz? Jazz tam size göre. Geliştirilmiş aerodinamik tasarımı, 399 litrelik bagaj hacmi, yüksekliği ayarlanabilir koltuklar, arkaya yatırılabilen esnek arka koltuk tasarımı, zekice tasarlanmış koltuk ve kapı cepleri, ön, orta konsol ve kapı içlerinde toplam 10 adet bardak tutucularıyla Jazz’da herşey için fazla fazla yer var. İçine oturduğunuz andan itibaren pozitif enerji veren ferah iç mekanıyla Jazz sizi yeni yolculuklara davet ediyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |