HONDA KASKO

Honda Kasko, HONDA ve AXA SİGORTA uzmanlığıyla siz Honda müşterilerini güvence altına alan geniş kapsamlı bir kasko sigortasıdır.

HONDA KASKO’NUN AVANTAJLARI

Honda Yetkili Servisleri Güvencesi
Honda Kasko kapsamındaki aracınızın tamir ve bakım hizmetleri bilmediğiniz bir serviste değil, Honda Yetkili Servisleri’nde, Honda’nın konusunda uzman teknisyenleri tarafından yapılacaktır.

%100 Honda Orijinal Yedek Parça
Hondanıza en iyi uyan parça %100 garantili, maksimum güvenlikli ve kaliteli Orijinal Yedek Parça’dır. Honda Kasko kapsamında yapılan tüm işlemlerde orijinal yedek parçalar kullanılır. Böylece Honda aracınızdan beklenilen konfor ve performans garantilenir; kaliteye dayalı uzun kullanım ömrü sağlanır.

Güvenliğiniz her zaman ön plandadır
Honda araçları Euro NCAP güvenlik testlerinden 5 yıldız alarak üretilir. Honda Yetkili Servisleri’nde %100 Honda orijinal yedek parçalarla yapılan hasar onarımı ile güvenliğiniz her zaman ön plandadır.

6 Yıl Garanti
Honda Kasko ile aracın tüm hasar işlemleri Honda Yetkili Servisleri’nde yapılır. Böylelikle aracınızın sahip olduğu 6 yıl garantisi devam etmiş olur.

Uzman Personel ve Teknisyenler
Tüm Honda Yetkili Servis personeli, konusunda eğitimli ve tecrübelidir. Honda Kasko kapsamındaki aracınız güvenilir ellere emanettir. Tüm teknisyenler Honda Türkiye Teknik Merkezi’nde periyodik olarak eğitim almaktadırlar.

Teknolojik Ekipmanlar
Aracınızın onarımı için uzman personelin kullanabileceği gerekli tüm teknolojik ekipmalar Honda Yetkili Servisleri’nde bulunmaktadır.

İşçilik ve Parça Garantisi
Ayrıca Honda güvencesi ve kalitesiyle yapılan tüm onarımların işçilik ve parça garantisi bulunmaktadır.

İkinci El Değeri
Honda Yetkili Servisleri’nde yapılan onarımlar, Honda standartlarına uygun olduğu için aracınızın ikinci değeri yüksek olur.

Orijinal Cam Değişimi
Honda Kasko ile aracınızın camı, orijinal Honda Cam Teminatı altındadır.

Eksper Kontrolü
Honda Kasko ile 2.500 TL’ye kadar olan hasarlarda, ekspere gerek kalmadan hızlı bir şekilde aracınızın onarımı tamamlanır.

Periyodik Bakımda İşçilik İndirimi
Kasko poliçenizin geçerli olduğu dönemde yaptıracağınız ilk periyodik bakımınızın işçilik tutarında %10 indirim uygulanır.

Orijinal Aksesuarlarda Parça ve İşçilik İndirimi
Kasko poliçenizin geçerli olduğu dönemde ilave olarak taktıracağınız, orijinal Honda aksesuarlarda parça ve işçilik tutarında %10 indirim uygulanır.

Honda Orijinal Motor Yağı
İlk periyodik bakımda kullanılacak orijinal Honda motor yağında %10 indirim sağlanır.

Hasarsızlık İndirimi
Aracınızı sigortalattınız ve poliçe süresi içerisinde hiç kaza yapmadınız. O zaman, yıllık kasko priminizde %30'dan %60'a varan indirime hak kazanırsınız. Detaylı bilgi için lütfen Honda bayilerine başvurunuz.

Plaka İndirimi
İle bağlı plaka indirimi uygulanmaktadır. Gerekli bilgi için lütfen acentenize başvurunuz.

Peşin Ödeme İndirimi
Poliçe primlerinizi peşin öderseniz ek bir indirim hakkına sahip olursunuz.

Anahtar Kaybı Zararının Giderilmesi
Dilerseniz araç anahtarınızın kaybolması ya da çalınması nedeniyle anahtarın yeniden kopyalanması, alarm ve immobilizer'in yeniden kodlanması, komple kilit değişimi de 1.500 TL teminat kapsamına dahildir.

Yeni Değer Klozu
Dilerseniz sıfır model 0 km. aracınızı “Yeni Değer Teminatı” ile güvence altına alabilirsiniz. Poliçe süresi dahilinde otomobiliniz tam hasarlı hale geldiğinde, eğer poliçenizde Yeni Değer Teminatı varsa Honda Kasko, otomobilinizin piyasadaki 0 km. fiyatını tespit eder ve size bu değere kadar ödeme yapar.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |