HONDA KASKO

444 1 999
Honda Kasko Sigortası'nın avantajlarından yararlanabilmek için, size en yakın Honda Yetkili Bayi acentesine gelin. Honda Kasko Sigortası Bilgi Formu'nu doldurun ve siz de bu özel güvenceye sahip olun.

Yolda değil, otelde kalın
Otomobilinizin onarılması uzun sürüyorsa ve evinize uzaksanız; beklerken size en yakın konaklama merkezine gidin ve orada kalın. Honda Kasko limitleriniz dahilinde harcamalarınızı karşılar.

Otomobilinizin onarımı uzun sürdü
Diyelim ki; otomobiliniz onarıma alındı, fakat onarımı 3 günden uzun sürecek. O zaman Honda Kasko evinize dönüşünüz için gerekeni yapar.

Kiralık Araç Hizmeti
Kaza sonrası otomobiliniz trafikte seyredemeyecek kadar hasarlanmış, Honda Kasko Acil Yardım Merkezi tarafından çekilmiş ve tamiri 1 günden fazla sürüyorsa, size kiralık araç hizmeti sunuyoruz. Kiralık araç hizmetinden azami 3 ila 15 gün arasında yararlanabilirsiniz. Bu hizmet poliçede belirtilen şartlar dahilinde geçerlidir.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |