ORİJİNAL YEDEK PARÇA

Honda orijinal yedek parçası kullanmak aracınızın güvenliğini, kalitesini, dayanıklılığını ve estetiğini korumasını sağlar.


Honda yedek parçalarının tamamı orijinal olarak Honda Kalite ve Güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Bu parçalar, aracınızın ömrünü uzatır, ikinci el değerini korur ve sürüş güvenliğini sağlar.

Orijinal Yedek Parça’lar, Honda aracınızdan beklenilen konforu ve performansı garantiler ve kaliteye dayalı uzun kullanım ömrü sağlar. Orijinal Yedek Parça, tasarımı, emniyeti, kalitesi, sürüş güvenliği, teknolojisi, çevreye duyarlılığı, dayanıklılığı ve verimliliği gibi daha tasarım aşamasında düşünülmüş ve üretimi buna göre gerçekleştirilmiş aracınız için en uygun parçadır. Bu nedenle aracınızdaki sürüş güvenliğiniz için vazgeçilmez bir olgudur. Orijinal Yedek Parça ile aracınızın ilk günkü değeri korunur. Kullanım süresi, daha sağlam ve kaliteli olduğundan daha uzundur ve uzun vadede çok daha ekonomiktir. Dayanma testlerinden geçirilmiş parçalar;

   • En yüksek kaliteye
   • Maksimum güvenliğe
   • % 100 garanti güvenliğine
   • Uzun kullanım ömrüne
   • Seri üretimde kullanılan parçalarla birebir aynı özelliklere sahiptir.

Honda Plaza Ayışığı’nda sadece Honda orijinal yedek parça’ları kullanılmaktadır.

Neden Orijinal Yedek Parça :

Honda Orijinal Yedek Parça’ları, her bir model için özel olarak üretilir, kalite ve dayanıklılık açısından zorlayıcı testlerden geçerler. Honda Orijinal Yedek Parça’larının kullanılması; araçlarınızın performans ve verimliliğinin sürekli olmasını sağlamak açısından önem taşır. Honda tarafından temin edilen Orijinal Yedek Parça’lar, aracınızın ömrünü uzatır, araçtan alınacak maksimum performansı garanti ederken, ikinci el değerini korur ve sürüş güvenliğini sağlar. Honda mühendislerince aracınızda Honda Orijinal Parça kullanımı tavsiye edilir.

Orijinal Yedek Parçalarımız:

 

FREN PARÇALARI

HAVA FİLTRESİ

POLEN FİLTRESİ

EGZOZ

KAYIŞ ve GERGİLER

KAPORTA PARÇALARI

DEBRİYAJ BALATASI

YAĞ FİLTRESİ

YAKIT FİLTRESİ

SİLECEK

BUJİ

AMORTİSÖR


Parça Garantisi:
Sanayi Mallarının Satış Sonrası Hizmetleri Yönetmeliğinin 10. maddesine göre; Aracın garanti süresi dışında, garanti belgesi ile satılması zorunlu olmayan bir parçasının servis istasyonu tarafından değiştirilmesi ve/veya satılması durumunda, değişen parça için altı aydan az olmamak üzere bir garanti süresi verilir. Honda tarafından bu garanti süresi 2 yıl olarak belirlenmiştir.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |