SERVİS EK HİZMETLERİMİZ

Lastiklerinizi Saklamak Problem mi Oluyor !!!

Mervsimsel lastik değişimi yapılacağı zamanlarda, tüm araç sahiplerinin en büyük sorunu elbette sökülen lastikleri güvenli bir ortamda saklamaktır. Lastiklerin saklama koşulları elbette ki bir sonraki sene kullanım açısından hayati bir önem taşır. Ayışığı Honda olarak sizleri bu dertten kurtaracak bir hizmet sunuyoruz. Lastiklerinizi uygun koşullarda sizler için saklıyor ve gelecek sezon zahmetsiz bir şekilde tekrar kullanabilmenize olanak sağlıyoruz.

YAZ ve KIŞ LASTİĞİ SAKLAMA PAKETLERİ

Paket
Hizmet
Birim
Toplam
Açıklama
Standart Paket
(6 Ay)
 Lastik Sökme-Takma
120
195
Lastiğini kendisi getiren müşterilerimiz için 6 aylık paket ücreti
 Balans Ayarı
Ücretsiz
 Saklama Ücreti
75
VIP Paket
(6 Ay)
 Lastik Sökme-Takma
Ücretsiz
75
Yeni lastik alımını Honda Plaza Ayışığı’ndan yapan müşterilerimiz için 6 aylık paket ücreti.İkinci ve sonraki yıllar için Standart Paket ücreti üzerinden %20 iskonto yapılır.
 Balans Ayarı
Ücretsiz
 Saklama Ücreti
75

* Fiyatlarımız TL olup KDV dahildir.

Önemli: Yukarıdaki paketlerden birisini satın aldığınızda lastikleriniz değişim tarihinden itibaren altı ay süre ile servisimizde saklanır. Saklama süresi dolan lastikler süresi uzatılmaz ise bir ay muhafaza edilir, bir ay sonrasında süresi uzatılmayan lastiklerden servisimiz sorumlu tutulamaz.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK, BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VEYA AYRILMAK İÇİN:

Honda Plaza Ayışığı    Altunizade, Kısıklı Caddesi No:17 - 34662 ÜSKÜDAR / İSTANBUL    Tel: 0216 559 0 559    Fax: 0216 559 0 505 ayisigi.honda@ayisigi.com.tr

© 2016 Ayışığı | ANASAYFA | Honda Türkiye Web Sitesi |