Hakkımızda Anasayfa > Hakkımızda

Honda Plaza Ayışığı Hakkımızda

Honda Plaza Ayışığı, Altunizade'de 5 Mayıs 1997’de faaliyete başlamıştır. 

Eksiksiz hizmet anlayışı ile plaza bünyemizde bulunan grup şirketimiz Günışığı Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. Honda ve diğer marka model araçlarınız için Trafik, Kasko, Konut, Dask, İşyeri ve Sağlık poliçeleri gibi bütün branşlarda “Acentenize Güvenin” sloganıyla yenilikçi ürün ve hizmet kalitesiyle sizlere destek vermektedir. 

28 Nisan 2007 yılında taşındığımız yeni plazamızda 7.000 m²’si kapalı alan, 4.000 m2’si açık alan olmak üzere 11.000 m2 alanda tüm teknik eğitim ve belgelere sahip yetişmiş kadromuzla Honda müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamıza geldiğinizde genç, dinamik ve profesyonel ekibimizle Otomobil Satış, Servis, Yedek Parça, Sigorta ve 2. El Otomobil Satış hizmetlerinde Honda ruhunu ve keyfini yaşarsınız. 

Tüm hizmetlerimizi güler yüzle ve çözüm üreten bir anlayışla alırsınız. Honda Plaza Ayışığı günümüz bayilik sisteminin gereklerini ve profesyonel anlamda müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayarak koşulsuz müşteri memnuniyeti konusunda başarılara imzasını atmıştır. 

1998 yılı Honda satışlarında Türkiye satış birinciliği, 1999 yılı İstanbul satış birinciliği, 2000 yılı İstanbul satış birinciliği, 2000 yılı Servis Danışmanları yarışmasında birincilik, 2009 yılı Müşteri Memnuniyetinde İstanbul birinciliği, ödülü bu başarılardan sadece bir kaçıdır. 

Ayrıca plazamızda bulunan çocuk oyun alanı, çocuk TV, self-servis ve özel ikramlarımızın sunulduğu cafe alanımız, kablosuz internet bağlantımız, müşteri ve misafirlerimize açık ücretsiz internet hizmetlerimiz ile showroomumuz  keyif alınan bir mekan haline gelmiştir.


HİZMETLERİMİZ